Oferta wyżywienia w Hotelu Skaut

Szczegółowy zakres cen wyżywienia dla gości Hotelu Skaut oraz oferty dla imprez okolicznościowych znajdziecie Państwo w zakładce "Galeria - Parkowa Odnowa". 

OBSŁUGA WYŻYWIENIA W HOTELU

Świadczymy usługi wyżywienia w Hotelu Skaut dla klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych odwiedzających obiekt. W naszej ofercie znajdziecie Państwo śniadania, obiady, obiadokolację, kolację, a także możliwość przygotowania serwisów kawowych czy prowiantów. Obsługujemy wszelkiego rodzaju konferencję, spotkania firmowe, szkolenia, półkolonie dla dzieci i młodzieży oraz zimowiska. Jeśli planujecie Państwo pobyt w hotelu zachęcamy do skorzystania z dostępnej oferty.

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z OFERTY HOTELU SKAUT

Hotel dysponuje pokojami z pełnym węzłem sanitarnym, salami dydaktyczno – konferencyjnymi, restauracją i kawiarnią, strzelnicą sportową oraz kortami tenisowymi. Oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi, a także miejsc parkingowych w tym dla autokarów. 23 Pokoje 1,2,3,4 osobowe zapewniają komfortowe warunki dla 50 osób. Korzystna oferta cenowa z doskonałym współczynnikiem jakości do ceny i lokalizacji jest niebywałym dodatkowym plusem. Cena noclegu wynosi od 65 zł od osoby bez wyżywienia w zależności od wyboru pokoi dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób. Kontakt 789405038. To świetne miejsce na organizację szkolenia, konferencji, spotkania firmowego - hotelowe sale konferencyjne o pojemności od 30 do 50 osób wyśmienicie sprostają oczekiwaniom. Bezpieczny teren, tanie noclegi, miła obsługa i świetna oferta gastronomiczna przygotowana przez restaurację uatrakcyjnia pobyt gości hotelu.

Hotel i Park są doskonale skomunikowane: dojazd ul. Chorzowską/Katowicką do centrum Katowic gdzie znajduje się wiele muzeów, galerii, miejsc sztuki i kultury zajmuje 8 min a do centrum Chorzowa 5 min, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji publicznej - autobusowe i tramwajowe,do węzła autostrady A4 w Katowicach - 5 min do węzła Autostrady A1 w Piekarach Śląskich -15 min. Skaut to świetna baza wypadowa na całodniowe wycieczki w Beskidy, na Jurę Krakowsko-Częstochowską, do Krakowa i Częstochowy.

Decydując się na naszą ofertę możecie skorzystać ze wszystkich atrakcji Parku bez konieczności korzystania z środków trasportu, ponieważ znajdują się zaledwie kilka minut spacerem podziwiając piękno przyrody. Kolejka Elka - 250 m, Stadion Śląski - 300 m, Skansen - Park Etnograficzny Muzeum Wsi Górnośląskiej - 400 m, Planetarium - Śląski Park Nauki im. M. Kopernika - 1300 m, Śląski Ogród Zoologiczny - 1800 m, Legendia - Śląskie Wesołe Miasteczko - 2 km