Oferta dla grup zorganizowanych

Specjalnie aby usprawnić Państwa wizytę w Planetarium wychodzimy z propozycją obiadów dla grup zorganizowanych, które można zamówić na konkretną godzinę z rezerwacją stolików, tak aby mogli Państwo miło i wygodnie posilić się w trakcie pobytu. Wiemy z doświadczenia że wydanie zamówienia zrobionego spontanicznie dla np. 40 osób na pewno potrwa znacznie dłużej niż przygotowanie go na konkretną godzinę.

Rozwiązanie to jest również korzystne cenowo gdyż: zestaw dwudaniowy z napojem to koszt 35 zł brutto / osobę, a zestaw składający się z drugiego dania z napojami to 25 zł brutto / osobę. Przykładowe menu jakie proponujemy (są to najczęściej wybierane pozycję przez grupy) to:

1. Rosół z makaronem, stripsy z kurczaka, puree ziemniaczane, surówka, woda/sok,

2. Zupa kalafiorowa, pulpety w sosie pomidorowym, puree ziemniaczane, surówka, woda/sok,

3. Zupa pomidorowa, gulasz wieprzowy, kasza, ogórek kiszony, woda/sok

4. Zupa ogórkowa, makaron spaghetti w pomidorowym sosie bolognese, woda/sok

Rzecz jasna, te propozycje można między sobą wymieniać (zupy z drugimi daniami) lub zgłosić zapotrzebowanie na zupełnie inne menu dostosowane do danych potrzeb kulinarnych.

Zamówienia przyjmujemy drogą mailową na zamowieniagrupowe@magcatering.pl w razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu: 798 786 715