Catering domowy

Wspólne spotkania w domowym zaciszu

To przyjemny czas z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę ogrom pracy, który związany jest z przygotowaniem i obsługą gości, dojdziemy do wniosku, że czeka nas wyczerpujący dzień. Czy można jednak temu zapobiec i nie opaść z sił już w pierwszej godzinie uroczystości rodzinnej? Wiele osób sądzi, że organizując samodzielnie przyjęcie w domu od A do Z, zaoszczędzi pokaźną kwotę pieniędzy, dodatkowo ułatwiając sobie zadanie. Bo przecież w domu wszystko jest pod ręką i łatwo będzie poradzić sobie nawet z kilkoma stołami gości. Tymczasem organizacja jakiejkolwiek imprezy dla dużej liczby gości (urodzin, imienin, chrzcin czy komunii świętej) może być bardziej stresująca i wyczerpująca niż może nam się wydawać. Trzeba przecież dokonać wcześniej zakupu potrzebnych produktów i dodatków, przyrządzić potrawy, posprzątać mieszkanie i jeszcze jakoś wyglądać na przybycie gości. Być może uda nam się zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale stracimy mnóstwo czasu. Podczas samej imprezy będziemy zajęci obsługą gości, zamiast ich zabawianiem. Pani czy Pan domu w roli kelnera…? Trochę to dziwne. A już na pewno nie będziemy się czuć komfortowo, gdy w eleganckim ubraniu przyjdzie nam operować garnkami nad kuchenką. Firma cateringowa Mag – Catering jest rozwiązaniem na urodziny i nie tylko. Czy nie łatwiej będzie skorzystać z usług Pomocy Kulinarnej, która nie tylko przygotuje ponadprzeciętne menu dla naszych gości, ale także należycie ich obsłuży? Wyobraź sobie, że podczas uroczystości rodzinnej delektujesz się kolejną potrawą, oddając się rozmowie ze znajomymi. Resztę wykonuje za ciebie firma cateringowa Mag - Catering. Na pewno będzie trzeba zainwestować, ale zyskasz mnóstwo czasu, który poświęcisz sobie i swoim gościom. A przede wszystkim nie będziesz wrakiem człowieka po skończonej imprezie. Posiadamy w naszej ofercie super rozwiązanie na organizację przyjęcia. Przygotujemy i podamy Twoim Gościom wyśmienite jedzenie. Zorganizujemy obsługę oraz sprzęt gastronomiczny. Nasz Catering to gwarancja Twojej udanej imprezy.

Catering na Pierwszą Komunię Świętą 
Komunia Twojego dziecka to wyjątkowe przeżycie i wierz nam, że w tym dniu cała Twoja uwaga powinna być poświęcona Twojemu dziecku, a także Gościom, którzy będą tego dnia właśnie przy Was. Serdecznie zachęcamy Cię więc do tego, abyś zrezygnował z kwestii związanych z zamartwianiem się jedzeniem i napojami dla Gości. Pozostaw to nam, zamów catering na komunię, a sam skup się na tym, aby celebrować Święto Twojego dziecka!

Na przestrzeni wielu lat funkcjonowania zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie obsłużyć każdą imprezę, dla której przygotować trzeba catering. Wśród często obsługiwanych przez nas wydarzeń są właśnie imprezy komunijne. Nas najbardziej cieszy to, że zawsze są z decyzji tej zadowoleni. A to dlatego, że nasze usługi stoją na naprawdę wysokim poziomie. Przygotowujemy nie tylko świeże i smaczne dania, ale też skutecznie doradzamy w zakresie wyboru menu, a także ilości zamawianych dań i napojów. Jesteśmy przekonani, że jeśli szukasz cateringu na komunię to z czystym sumieniem skorzystać możesz właśnie z naszej oferty, dzięki której pozbędziesz się wszystkich stresów związanych z jedzeniem i eleganckim obsłużeniem Gości. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów, skontaktuj się z nami, a my chętnie przygotujemy dla Ciebie świetną ofertę!

Catering na wesele
Planujesz jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu i chcesz mieć pewność, że wszystko będzie zapięte na ostatni guzik? Chcesz, aby w czasie Twojego Wesela podawane były w elegancki sposób ciepłe i smakowite dania? Marzysz o tym, aby w czasie Wesela nie zabrakło przekąsek, aby nikt nie był głodny i aby wszyscy byli zadowoleni z podawanego jedzenia? Świetnie trafiłeś! Zatrudniamy doskonałych kucharzy, korzystamy wyłącznie ze świeżych składników, a dania dostarczamy w specjalnych pojemnikach, dzięki czemu podawane są zawsze w odpowiedniej formie. Współpraca z nami w zakresie zamówienia cateringu na Twoje Wesele to gwarancja satysfakcji. Nie ryzykuj, zaufaj profesjonalistom.

Współpracując z nami możesz być pewien, że przygotujemy dla Ciebie ofertę cateringu weselnego, która w pełni dopasowana będzie do planowanego przez Ciebie Wesela. Uwzględnimy ilość zaproszonych Gości, zasugerujemy ilość podawanych dań, a także przygotowanych napojów. A następnie Twoje zlecenie zrealizujemy z największym zaangażowaniem, abyśmy mogli mieć pewność, że będziesz kolejną osobą, która nie tylko nam zaufała, ale też była w pełni zadowolona z naszej usługi. Niezależnie od wielkości zamawianego cateringu, każde zlecenie traktujemy równie poważnie, zdając sobie sprawę z tego, że dokładamy w ten sposób naszą cegiełkę do idealnego dnia, jaki przeżyć chcą Państwo Młodzi. Jesteśmy przekonani, że staniemy na wysokości zadania i spełnimy wszelkie Twoje oczekiwania. Skontaktuj się więc z nami już teraz wykonując pierwszy krok do zamówienia najlepszego cateringu na wesele!

Catering wigilijny
Planujesz przygotowanie przyjęcia wigilijnego w domu lub w firmie? Chcesz, aby jedzenie w czasie tej uroczystości było smaczne, świeże i elegancko podane? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty wigilijnej, dzięki której nie tylko zaopatrzysz się w świąteczne dania, ale też zaoszczędzisz czas i nerwy, które poświęciłbyś na samodzielne ich przygotowanie.
Dostarczane przez nas w specjalnych pojemnikach posiłki są od razu gotowe do podania. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ich podgrzewaniem i przygotowywaniem. Jesteśmy przekonani, że nasz catering wigilijny dla mieszkańców Śląska jest opcją godną uwagi, z którą powinieneś się zapoznać. Tymczasem zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, w której znajdziesz tradycyjne dania wigilijne, pyszne zupy potrawy z ryb, jak również ciasta.

 

Catering na Wielkanoc
Przygotowujesz się do organizacji przyjęcia wielkanocnego dla swojej rodziny lub pracowników Twojej firmy? Chciałbyś pozwolić na to, aby kwestiami związanymi z przygotowaniem wielkanocnych dań zajęła się zewnętrzna firma cateringowa? Jeśli chciałbyś przy tym, aby wszystko było smaczne i elegancko podane, to bezwzględnie zainteresować powinieneś się naszą ofertą cateringu wielkanocnego na Śląsku. To właśnie współpracując z nami zaopatrzysz się w smakowite i świeże dania świąteczne, a przy okazji zaoszczędzisz czas i nerwy, które musiałbyś poświęcić na samodzielne przygotowanie poczęstunku dla Twoich Gości! Wszystkie dostarczane przez dania wielkanocne, jak i napoje, zawsze są ciepłe i gotowe do podania, a to z uwagi na to, że dostarczamy je do Klientów w specjalnych pojemnikach. To sprawia, że nie musisz martwić się także kwestiami związanymi z podaniem, podgrzaniem i przygotowaniem naszych dań. Jesteśmy w 100% przekonani, że nasz catering wielkanocny spełni oczekiwania Twoje, a także wszystkich Twoich Gości. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą cateringu wielkanocnego!